top of page
Art de vivre, France

Art de vivre, France

Mont Saint-michel, France

Mont Saint-michel, France

Lavande, Provence, France

Lavande, Provence, France

La Petite France, Strasbourg, France

La Petite France, Strasbourg, France

Paris, Ville lumière, France

Paris, Ville lumière, France

Praca dla fizjoterapeutów we Francji:

Jesteś fizjoterapeutą; Posiadasz dyplom uzyskany w jednym z krajów Unii Europejskiej i znasz francuski na poziomie podstawowym (A2); Dołącz do zespołu jednego z ośrodków εμείς Francji!
Czemu warto pracować we Francji;

Francja oferuje wiele możliwości zawodowych dla osób zajmujących się rehitacją, które chciałyby pracować w szpitalach, klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych i domach spokojnej starości.

Ile wynosi wynagrodzenie fizjoterapeuty εμείς Francji;

  • Wynagrodzenie osoby początkującej waha się między 1500 έως 2000 ευρώ netto miesięcznie.

Czy istnieje możliwość skorzystania z pomocy mieszkaniowej;

  • Większość ośrodków oferuje na początek możliwość tymczasowego zakwaterowania w dobrych warunkach.

Czy proponowane są umowy na czas określony i nieokreślony;

  • Euromotion Medical proponuje umowy o prace na czas określony i nieokreślony. Η Niestety αρνείται την τιμή μου για το możliwości, tzw. προσωρινός.

Pomoc w formalnościach inch przyjeździe: OFERUJEMY pomoc we wszystkich διαδικαστής
διοίκηση!

Euromotion towarzyszy Państwu we wszystkich Procedurach administracyjnych: nostryfikacji dyplomów, przeprowadzce, poszukiwaniu tymczasowego bądź stałego zakwaterowania, zapisie dzieci do szkoły, itp. Udzielamy również porad odnośnie życia codziennego we Francji.

Dołożymy wszelkich starań, aby nigdy nie poczuli się Państwo osamotnieni w takcie przeprowadzki. Na początku naszej współpracy otrzymają Państwo przewodnik «Witamy we Francji». Przewodnik ten zawiera niezbędne informacje dotyczące różnych sytuacji życia codziennego. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości, mogą się Państwo zawsze z nami skontaktować telefonicznie o każdej porze.

Nasza agencja nie pobiera żadnych opłat od kandydatów. Nie są Państwo zobowiązani, pod karą finansową, do przepracowania konkretnego okresu czasu.

Ολοκληρωμένη διαδικασία Monitorowanie:

Właśnie rozpoczęli Państwo nową pracę w nowym kraju; Aby towarzyszyć Państwu w procesie integracji, będziecie zapraszani co kwartał na różne wydarzenia i spotkania z innymi fizjoterapeutami, którzy zdecydowali się na ten sam krok.
Oczywiście, będziemy kontaktować się w Państwem z trakcie pierwszych tygodni, aby upewnić się, nowe nowa praca i otoczenie odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

Jak podjąć pracę we Francji;

Τι θα γινόταν αν το να ζητήσετε την άδειά σας για άσκηση στη Γαλλία γινόταν ευκολότερο;

Είστε νοσοκόμα, φυσιοθεραπευτής, λογοθεραπευτής (m/f);

Ασκείς παραϊατρικό επάγγελμα και πήρες το δίπλωμά σου σε ευρωπαϊκό κράτος; Για να εξασκηθείτε στη Γαλλία, θα χρειαστεί να υποβάλετε αίτηση για άδεια άσκησης επαγγέλματος από το DRJSCS και πιθανότατα στη συνέχεια να εγγραφείτε στη σχετική παραγγελία.  

Στην Euromotion Medical, θέλουμε να σας βοηθήσουμε να λάβετε την εξουσιοδότησή σας εύκολα. Επίσης, δημιουργήσαμε ένα εργαλείο που σας επιτρέπει να κατεβάσετε ένα αρχείο έτοιμο για αποστολή.  

Χρειάζεστε συμβουλές: γράψτε μας στο nicetomeetyou@euromotion.care

W jakim regionie chcesz rozpocząć swoją karierę?

Autoryzacja od DREETS pozwoli Ci na praktykę w całej Francji. Jednak ważne jest, aby złożyć swoją sprawę w pierwszym regionie, w którym planujesz się osiedlić. Kliknij poniżej region, który Cię interesuje i daj się poprowadzić!

Auvergne-Rhône-Alpes (Wkrótce)
Bourgogne-Franche-Comte (Wkrótce)
Bretagne (Wkrótce)
Centre Val de Loire (Wkrótce)
Corse (Wkrótce
Hauts-de-France (Wkrótce)
Nouvelle-Aquitaine (Wkrótce)
Occitanie (Wkrótce)

Πυτανι; Συχνές ερωτήσεις για το Zapraszamy do działu

Poznajmy się!

«Jesteśmy agencją specjalizującą się w rekrutacji personelu medycznego, ένα naszym celem jest świadczenie najlepszych usług naszym klientom i kandydatom. Nasze wartości to zaufanie, szczerość i życzliwość. Czekamy z niecierpliwością na współpracę

pomoc w realizacji Państwa planów! "

  Κοντάκ  

Cédric Desmoulins, Założyciel i Dyrektor Euromotion Medical

bottom of page