top of page

Zespół Euromotion Medical

Cédric Desmoulins

Absolwent szkoły biznesu, Cédric stworzył Euromotion Medical po 10 latach pracy jako specjalista ds. rekrutacji. Miał okazję mieszkać w Wielkiej Brytanii i Chinach. Cédric powita Państwa we Francji i przekaże informacje, których nie znajdą Pańswto w książce: od najlepszej aplikacji służącej do znalezienia znakomitej restauracji we Francji po wybór najlepszej szkoły w mieście dla Państwa dzieci.

 

Gdyby nie praca w Euromotion Medical ? Cédric byłby fotografem w National Geographic

Ulubiony cytat:  "You miss 100% of the shots you don't take"

cdesmoulins@euromotion-medical.com

Emilie Sieja

Absolwentka LEA (języki obce i biznes). Po 10 latach życia za granicą w Australii, Irlandii i Hiszpanii, Emilie właśnie powróciła do Francji ku wielkiej radości zespołu Euromotion. Jak możecie sobie Państwo wyobrazić, Emilie doskonale rozumie co to znaczy mieszkać w obcym kraju. Możecie liczyć na jej pomoc w kwestiach dotyczących życia we Francji.

 

Gdyby nie praca w Euromotion Medical ? Emilie byłaby prawdopodobnie rangerem w parku narodowym w Australii.

Ulubiony cytat:  "Ils ne savaient pas que c'était impossible alors ils l'ont fait" - MarkTwain

solutions@euromotion-medical.com

Bianca-Maria Ciucur

Bianca Maria jest absolwentką Nauk Politycznych w Paryżu. Poliglotka, do której idealne pasuje słowo wielokulturowość. Bianca-Maria mieszkała w Rumunii, Francji i Grecji. Będzie mogła Państwu doradzić w wielu językach i służyć potrzebną pomocą w trakcie przeprowadzki. Bianca-Maria opowie również Panstwu o Węgrzech, Austrii, Niemcach, Szwajcarii, Macedonii, Serbii, Hiszpanii, Portugalii, Belgii czy też Włochach, które odwiedza regularnie. A nie mówiliśmy – wielokulturowość :)

 

Gdyby nie praca w Euromotion Medical ? Bianca byłaby ekspertem ds. czekolady w Nestlé ! :)

Ulubiony cytat: "Il n'y a pas de livre moral ou immoral. Les livres sont bien ou mal écrits. Voilà tout." Oscar Wilde

nicetomeetyou@euromotion-medical.com

Bianca Traina

Bianca ukończyła kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi na uniwersytecie w Mediolanie i dołączyła do zespołu Euromotion w 2014 roku. Bianca, to Włochy, Sycylia i włoskie Dolce Vita. Bianca to również empatia i chęć pomocy i  udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania włoskich lekarzy, którzy chcą się przeprowadzić do Francji. Bonus? Bianca poleci Państwu najlepsze włoskie adresy w Paryżu.

 

Gdyby nie praca w Euromotion Medical ? Bianca zostałaby biologiem morskim.

Ulubiony cytat:  "Be the change that you wish to see in the world" - Gandhi

nicetomeetyou@euromotion-medical.com

Agnieszka Balcerak

Agnieszka wychowała się pod Warszawą i ukończyła Paryską Sorbonę. We Francji przeprowadziła się 5 lat temu, po kilkumiesięcznym pobycie w Wielkiej Brytanii. Zna na pamięć wszystkie procedury dotyczące uzyskania pozwolenia na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty we Francji, a web-marketing nie ma przed nią sekretów ( tak jak adresy najlepszych cukierni w Paryżu).

 

Gdyby nie praca w Euromotion Medical ? Codzienna jazda na rowerze po paryskich ulicach uczyniłaby z niej dobrą kaskaderkę ! 

Ulubiony cytat: "If you can dream it, you can do it"

Please reload

bottom of page